Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154, životopis zašlete na e-mail: pavla.kureckovaathagemann.cz s předmětem Automechanik.
SOU v oboru automechanik, praxe v oboru 3-5 let.
Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod., pracoviště Opava, nástup: ihned nebo dle dohody, mzda: dle zkušeností a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK/ČKA KO: Josef Vojáček. mob. 608 444 545 Vyučení v oboru podmínkou, praxe vítaná. ŘP sk. B výhodou. Předem volat a domluvi si schůzku. Nástup možný ihned. Volné místo automechanik/čka pro lokalitu Vřesina.
Josef Vojáček Vřesina, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK/ČKA Kontakt: Roman Kvasnica, 777 606 090, e-mail:adim@pneuok.cz Pro přijetí je potřeba znalost oboru. Na tuto pracovní pozici přijmeme osobu spolehlivou, flexibilní, s dobrými komunikačními schopnostmi. Čistý trestní rejstřík. Kontakt: Roman Kvasnica, ...
PNEU OK - shop s.r.o. Hlučín, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK/-ČKA *Beneš Pavel, tel.: 608 887 298 Nástup možný ihned. Požadujeme manuální zručnost. Volné místo automechanik/-čka pro lokalitu Hlučín.
Pavel Beneš Hlučín, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit