Oldřich Seibert

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
z:31.5.2017, a.:13.9.2017. Nástup možný IHNED!
Požadujeme zodpovědnost a samostatnost, pracovitost, praxe v oboru vítaná.
Nabízíme: zaučíme, možnost dopravy.
Bližší info.: pan Seibert na tel. 608 482 954.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Příbor.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Oldřich Seibert
Město: Příbor
PSČ: 742 58

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Oldřich Seibert
Telefon: +420 608 482 954

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oldřich Seibert