TOS - MET slévárna a.s.

Kontrolor kvality ve slévárenské výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
nabízíme . náborový příspěvek 5000,-kč rozdělen: po nástupní praxi 3 měsíce 2500,-Kč , po uplynutí 6 měsíců 2500,-Kč
výkonnostní odměny, čtvrtletní odměny, příplatky

požadujeme: praxi ve výrobní společnosti
(absolventy zaučíme), orientace ve výkresové dokumentaci,technické znalosti, znalost práce s měřícími prostředky, uživatelská práce PC
vzdělání strojírenského směru
náplň práce : provádění vizuální a základní rozměrové kontroly odlitků, měření tvrdosti, dohled nad kvalitou odváděné práce, vstupní příprava vzorků pro laboratoř.
Volné místo kontrolor kvality ve slévárenské výrobě pro lokalitu Čelákovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kontrolor kvality ve slévárenské výrobě

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: TOS - MET slévárna a.s.
Ulice: Stankovského 1687
Město: Čelákovice
PSČ: 250 88

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Silvie Liptáková
E-mail: Silvie Liptáková
Telefon: +420 326 633 419

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOS - MET slévárna a.s.