Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kontrolor kvality ve slévárenské výrobě

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ve slévárenské výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
nabízíme . náborový příspěvek 5000,-kč rozdělen: po nástupní praxi 3 měsíce 2500,-Kč , po uplynutí 6 měsíců 2500,-Kč
výkonnostní odměny příplatky

požadujeme: praxi ve výrobní společnosti
(absolventy zaučíme), orientace ve výkresové dokumentaci,technické znalosti, znalost práce s měřícími ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Kontrolor (referent) jakosti, kvality a zdravotní nezávadnosti Hlavní náplní práce je výstupní kontrola pekařských výrobků. Požadujeme: SŠ vzdělání - obor potravinářské technologie znalost práce na PC pečlivost, zdopovědnost časovou flexibilitu Nabízíme: 5 týdnů dovolené motivační a stabilizační ...
UNITED BAKERIES a.s. Praha, Inzerováno před 2 dny

Kontrolor/ka dílů/potahů Požadujeme:Spolehlivost, osobní zodpovědnost a chuť pracovat. Nejprve DPP, následně HPP Smlouva bude nejprve do 31.12.2018 a dle kvality pracovníka bude prodloužena na další rok 2019 Nabízíme: Stravenky, poukazy Pozice je vhodná i pro absolventy, ...
MTD Group s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno před 3 dny

Dílenský kontrolor kvality Pracoviště Benešov Životopisy uchazečů zasílat na email info@mavel.cz, o předmětu zadat: Dílenský kontrolor kvality. první kontakt e-mailem. Osobně v prac.dny 8:00-15:00. Volné místo dílenský kontrolor kvality pro lokalitu Benešov.
M a v e l, a.s. Benešov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit