Ivana Šťastná

FINANČNÍ PORADCE/KYNĚ V REGIONU FRÝDEK-MÍSTEK

Odeslat

Pracovní náplň
A11 a:11/6/2018
Práce vhodná i pro absolventy.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, ŘP skupiny B, proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík
Náplň práce:
- hledáme schopné obchodníky do týmu, kteří se nebojí pracovat a rádi za sebou vidí výsledky své práce
- jsme nejsilnější pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradici a klademe důraz na profesionalitu
Nabízíme:
- důkladné zaškolení, nadstandardní příjem, atraktivní produktové portfolio, převod stávajících klientů do správy, zázemí kanceláře, pravidelné motivační akce, výrazný karierní růst .
Kontakt e-mailem, telefonicky. Kontakty viz výše.
Volné místo finanční poradce/kyně v regionu frýdek-místek pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FINANČNÍ PORADCE/KYNĚ V REGIONU FRÝDEK-MÍSTEK

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Ivana Šťastná
Město: Frýdek-Místek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Šťastná
E-mail: ivana.stastna@ceskapojistovna.cz
Telefon: +420 724 687 482

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Ivana Šťastná