ENPEKA a.s.

DĚLNICE NA CUKRÁRNĚ - Žďár n.S.

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučení v oboru cukrář výhodou, nutný zdravotní průkaz.
, příspěvek na stravování
Volné místo dělnice na cukrárně - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNICE NA CUKRÁRNĚ - Žďár n.S.

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: ENPEKA a.s.
Ulice: Jihlavská 1143
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Doležalová
E-mail: Alena Doležalová
Telefon: +420 566 698 204

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ENPEKA a.s.