Expedient - skladník/ce

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Expedient - skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Expedient - skladník
Nabízíme pracovní pozici se širším záběrem činnosti.
Popis pozice :
- práce ve skladovém programu DUEL ( zaškolíme )
- práce s MS OFFICE ( WORD, EXCEL, )
- vyřizování korespondence a objednávek s velkoobchodními zákazníky
- komunikace se zákazníky
- příležitostně komunikace se zahraničními partnery ( základní znalost AJ slovem i písmem )
- řešení reklamací
- práce ve skladu
- prezentace produktů na plaveckých a triatlonových závodech atd.
Požadujeme :
- středoškolské vzdělání nejlépe technického zaměření ( tech.zaměření není podmínkou )
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost MS OFFICE
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost a cílevědomost
Nabízíme :
- možnost získání potápěčské certifikace
- zajímavou práci v malém kolektivu
- nekuřácké pracoviště
- firemní benefity
Oceníme :
- pokud vlastníte potápěčskou certifikaci
- pokud jste aktivní sportovec nebo potápěč
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování.
Volné místo expedient - skladník/ce pro lokalitu Česká Lípa.