BAZE alfa, s.r.o.

obsluha CNC

Odeslat

Pracovní náplň
z: 30.5.2017,a:4.10.2017.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Inf.:osobní kontakt vždy ve středu v 9:00 hodin.
Požadavky: čtení technických výkresů, praxe 4 roky
Inf.:schůzka po předchozí tel. dohodě
Volné místo obsluha cnc pro lokalitu Fulnek.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: obsluha CNC

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BAZE alfa, s.r.o.
Ulice: 65
Město: Fulnek
PSČ: 742 45

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Štrbák ml.
E-mail: Miroslav Štrbák ml.
Telefon: +420 605 527 275

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAZE alfa, s.r.o.