ŠKODA AUTO a.s. Specialista optimalizace nákladů u dodavatelů

Specialista optimalizace nákladů u dodavatelů

Odeslat

Pracovní náplň
- Analýza nakupovaných dílů včetně zajištění kapacit, spolupráce s koncernovým nákupem.
- Kalkulace investic pro nakupované díly.
- Zpracování regionálních nákladových faktorů s celokoncernovým využitím.

Požadujeme VŠ vzdělání(strojní,elektrotech.),
NJ nebo AJ - hovorová znalost.
Volné místo specialista optimalizace nákladů u dodavatelů pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová znalost nebo, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista optimalizace nákladů u dodavatelů

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.