Moravské kovárny, a.s.

Kovář

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro kovář lokalitu Jihlava.

Požadavky
Jiné - fyzická zdatnost, spolehlivost, loajalita

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kovář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Moravské kovárny, a.s.
Ulice: 44
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Iveta Klukanová
E-mail: Mgr. Iveta Klukanová
Telefon: +420 567 120 130

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Moravské kovárny, a.s.