Haas Profile s.r.o. Svářeči oceli

Svářeči oceli

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme čtení výkresové dokumentace, svařování technikou MAG 135.
Zaměstnanecké výhody: stravenky a 5 týdnů dovolené.
Volné místo svářeči oceli pro lokalitu Znojmo.

Požadavky
Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2- zkoušky podle EN (úřední zkouška)

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Svářeči oceli

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Haas Profile s.r.o.
Ulice: Vranovská 358
Město: Znojmo
PSČ: 669 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Šimková
E-mail: Lenka Šimková
Telefon: +420 515 262 028

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Haas Profile s.r.o.