Svářeči oceli

Pracovní místo ( Svářeči oceli ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme čtení výkresové dokumentace, svařování technikou MAG 135.
Zaměstnanecké výhody: stravenky a 4 týdny dovolené.
Volné místo svářeči oceli pro lokalitu Znojmo.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Automechanik, opravář Běžné opravy osobních a nákladních vozidel a mechanizmů, ŘP sk. B, svářečský a strojnický průkaz vítán. První kontakt e-mailem - novotny.p@ksusv.cz, krejcova.m@ksusv.cz, nebo telefonicky - 739 381 237, 725 564 450, a to od 6:00 do 14:30. Volné ...
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace Jihlava, Inzerováno včera

Provozní zámečník Náplň práce: - oprava strojů a zařízení, - zámečnické práce, - práce v ropných látkách, - mzda dle zkušeností a dosažené praxe. Požadujeme: - vyučení ve strojírenství nebo příbuzném oboru, - praxe v oboru výhodou, - svářečský průkaz (plamen, el. ...
MOTORPAL, a.s. Jihlava, Inzerováno včera

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK Náplň práce: Provádí opravy strojů a strojírenských zařízení Vyhledává závady a stanovuje technologii oprav Provádí údržbářské a opravárenské práce Provádí běžné, střední a generální opravy strojů a zařízení. Eviduje technická data o průběhu a ...
Kolektor Tesla Jihlava s.r.o. Jihlava, Inzerováno včera