Haas Profile s.r.o. Svářeči nerez, hliník

Svářeči nerez, hliník

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: svařování metodou TIG (141,135) pro sk. 8 pro nerez
svařování metodou TIG (141) pro skupinu 2.1 a 2.3 pro hliník
schopnost čtení výkresů - orientace v technické dokumetaci, praxe výhodou.
Nabízíme: perspektivní práci v mezinárodní společnosti, prémiový systém odměňování, možnost zvýšení kvalifikace.
Dále nabízíme zaměstnanecké výhody: stravenky a 5 týdnů dovolené.
Volné místo svářeči nerez, hliník pro lokalitu Znojmo.

Požadavky
Zkoušky svařování - nerez - zk. podle EN, Zkoušky svařování - hliník - zk. podle EN

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Svářeči nerez, hliník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Haas Profile s.r.o.
Ulice: Vranovská 358
Město: Znojmo
PSČ: 669 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Šimková
E-mail: Lenka Šimková
Telefon: +420 515 262 028

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Haas Profile s.r.o.