SPRÁVCE IT / PROGRAMÁTOR

  • Písek

Pracovní místo ( SPRÁVCE IT / PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- správa firemní infrastruktury (WMware, servery a stanice na platformě MS Windows, Microsoft Exchange, Microsoft SQL server)
- udržování informačních systémů a SW vybavení ( CAD systém Solidworks, síťové prvky, ERP Byznys, EZS, MaR)
- podpora koncových uživatelů
- samostatná práce při řešení problémů a zlepšování současných nástrojů,

Požadujeme:
- SŠ vzdělání nejlépe v oblasti IT
- organizační a komunikační schopnosti
- dobrá znalost platforem MS Windows a MS Office
- zkušenosti se správou podnikových sítí (SQL, MS Active Directory, MS Exchange, MS Windows 7, sítě TCP/IP, LAN, WAN)
- praxe na obdobné pozici a znalost prostředí výrobních společností výhodou

Nabízíme:
- práci ve stabilní a prosperující společnosti v perspektivním oboru
- různorodou a zodpovědnou práci
- práci s moderními technologiemi
- dobré platové ohodnocení
- širokou možnost vzdělávání a osobního růstu
- místo vhodné i pro absolventy
Pracovní doba: 1 směna dohodou
Volné místo správce it / programátor pro lokalitu Písek.