ŘIDIČ SK. C/SKLADNÍK

  • Lišov

Pracovní místo ( ŘIDIČ SK. C/SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká společnost, působící více než 20 let na českém trhu, hledá kandidáta na pozici řidiče/skladníka s ŘP sk. C
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení + významné odměny, spoutu zaměstnaneckých benefitů, firemní akce.
Požadujeme: ŘP sk. C, platný profesní průkaz, digitální karta řidiče.
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, školení, firemní akce.
V případě zájmu neváhejte kontaktovat paní D. Červenou na tel. čísle 739 588 006
Volné místo řidič sk. c/skladník pro lokalitu Lišov.