Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 864, Trmice.
Náplň práce:opravy osobních vozidel Renault, Dacia.
Požadujeme: vyučení, ŘP skup. B.
Nabízíme: mzdu 120 - 140,-Kč/hod., 15 000 - 30 000,- Kč., vhodné i pro absolventy.
Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 725222042.
Volné místo automechanik pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik - autoelektrikář Vhodné i pro OZP!!! AT provozuje převážně nízkopodlažní autobusy o délce 10 - 15 metrů, dále provozuje celkem 29 trolejbusů. Provoz je buď jednosměnný s pracovní dobou od 6:00 do 14:00 nebo turnusový dle zařazení zaměstnance. Náplní práce bude ...
ARRIVA CITY s.r.o. Teplice, Inzerováno před 2 dny

Automechanik nákladních automobilů místo výkonu práce: Kryry praxe nutná kontakt:tel.: 777737548, e-mail: buresova@silhanek.cz Volné místo automechanik nákladních automobilů pro lokalitu Kryry.
Šilhánek a syn, a.s. Kryry, Inzerováno před 3 dny

Opravář - mechanik motorových lokomotiv Nástup možný IHNED Do našeho týmu přijmeme posilu na pozici opravář-mechanik motorových lokomotiv Požadujeme: - vzdělání - vyučení a praxi v oboru automechanik a podobné zaměření - základní znalost PC MS Office - dobrou technickou orientaci a ...
Správa Ústecké dráhy s.r.o. Teplice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit