Servisní technik slaboproud Měření a regulace

  • Plzeň

Pracovní místo ( Servisní technik slaboproud Měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: personalni@kbelektro.cz

Požadavky:
SOU, SOU s maturitou
Zkušenosti v oboru slaboproudu a měření a regulace
Vyhl. 50/78 Sb. § min.6
Samostatnost
Nástup: dle dohody
Plat: 20 000,- / dle dohody

Hlavní úkoly:
1. Zajišťuje servisní opravy na slaboproudém zařízení.
2. Zajišťuje servisní opravy EPS, EZS v nepřetržité službě.
3. Denně se opakovaně seznamuje s obsahem knihy požadavků na servis.
4. Nárokuje v MTZ nákup nejnutnějších náhradních dílů.
5. Eviduje každý servisní zásah na předepsaném formuláři.
6. Dbá na to, aby svým vystupováním i profesní činností u zákazníka co nejlépe reprezentoval společnost.
7. Při používání PD EZS je povinen dodržovat podmínky jejího utajení.
8. Předává do dispečinku podklady o zásahu k vyúčtování.
9. Předává reklamované zařízení do MTZ spolu s vyplněným formulářem.
10. Sumarizuje svoji činnost na konci měsíce a předkládá ji vedoucímu střediska slaboproud ke kontrole.
11. Předává do dispečinku měsíční seznam zásahů na akcích v záruce.
12. Dbá na hospodárné využívání svěřeného majetku společnosti.
13. Vykonává další úkony dle zadání vedoucího střediska servis nebo OVŘ.
14. Plní úkoly vyplývající ze zavedených systémů kvality, EMS a BOZP.
Volné místo servisní technik slaboproud měření a regulace pro lokalitu Plzeň.