pracovník do provozu - čištění a renovace strojních částí a zařízení

  • Cítoliby

Pracovní místo ( pracovník do provozu - čištění a renovace strojních částí a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová 397 Louny
Menší firma působící v oblasti profesionálního čištění strojů a zařízení chemickou a mechanickou cestou hledá pracovníka do provozu.
Práce ve třísměnném provozu, volné víkendy. Výhodou je praxe v chemickém provozu nebo vzdělání v této oblasti, vhodná také zkušenost s pískováním povrchů. Zaučení samozřejmostí.
Požadujeme pečlivost, zodpovědnost. Nabízíme stabilní zaměstnání v zavedeném kolektivu prosperující firmy, měsíční resp. čtvrtletní prémie, příspěvek na stravování. Při splnění plánu a řádné plnění svých povinností osobní ohodnocení ve výši 3 000 Kč.
Zájemci posílejte životopis na email: andrea.turkova@purebohemia.cz
první kontakt na email: andrea.turkova@purebohemia.cz
Volné místo pracovník do provozu - čištění a renovace strojních částí a zařízení pro lokalitu Cítoliby.