Bhaskar hospitality s.r.o.

Pomocný/á kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Sokolská č.p. 545/38, Olomouc. Kontakt POUZE telefonicky.
Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný/á kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bhaskar hospitality s.r.o.
Ulice: Sokolská 545
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ojesh Bhaskar
E-mail: ojeshbhaskar41@gmail.com
Telefon: +420 775 053 097

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bhaskar hospitality s.r.o.