KOORDINÁTOR RIZIK A KREDITNÍCH POHLEDÁVEK

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR RIZIK A KREDITNÍCH POHLEDÁVEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KOORDINÁTOR KREDITNÍCH RIZIK A POHLEDÁVEK
Vybraný kandidát bude po důkladném zaškolení do pozice zodpovědný za:
- kontrolu úhrady nezaplacených faktur, přípravu podkladů pro správné zaúčtování úhrad faktur
- zpracování pohledávkových přehledů z účetních a fakturačních dat
- prověřování informací o zákaznících z veřejně dostupných zdrojů nebo placených databází
- příprava podkladů pro hlášení pojistných událostí souvisejících s pojištěním pohledávek nebo v případě potřeby řešení neuhrazených pohledávek
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou, ekonomické zaměření výhodou
- pozice je vhodná i pro absolventa
- znalost účetních a daňových zákonů a předpisů výhodou, odborná školení určitě poskytneme
- min. 1 rok praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- analytické myšlení
Nabízíme:
- možnost profesionálního uplatnění v mezinárodní rodinné firmě s více než 100letou tradicí a otevřenou firemní kulturou
- zajímavou práci s vlastní odpovědností
- možnost profesního růstu ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- odpovídající a motivační mzdové hodnocení
- stabilní a profesionální pracovní kolektiv
- zaměstnanecké benefity (výběr benefitů formou Cafeterie, životní pojištění nebo penzijní připojištění dle osobní preference, stravenky, týden dovolené navíc, karta k nákupu u spřáteleného obchodního řetězce atd.)
- příjemné pracovní prostředí na pobočce v České Lípě, Děčínská 1762
- nástup ihned, respektive dle dohody
Kontakt:
EWAL