Ostraha objektu - strážný

Pracovní místo ( Ostraha objektu - strážný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
výhodou osvědčení o rekvalifikaci strážný
čistý rejstřík trestů
přednostně osoby ČID, PID na HPP
možnost zdravých osob na DPP
praxe v oboru vítána
Volné místo ostraha objektu - strážný pro lokalitu Svitavy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Ostraha prodejen POŽADAVKY: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou, není však podmínkou NABÍZÍME: certifikát strážného zajistíme KONTAKT: pro informování ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefon, ...
Bohemia Marten Plus s.r.o. Jevíčko, Inzerováno včera

Bohemia Marten Plus s.r.o. Moravská Třebová, Inzerováno včera

Strážný/á - prac. Šumperk Místo výkonu práce: Epcos,Feritová 1, Šumperk. Zajišťování ochrany objektů, zařízení, sbírek a podobně, zajišťování a předběžné šetření krádeží a poškození, spolupráce s PČR. Provádění obchůzek (kontrola objektů a kódování) a obsluha bezpečnostního ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Šumperk, Inzerováno včera