Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

hutník ocelář - odlévač

Pracovní místo ( hutník ocelář - odlévač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204
Náplň práce: práce na odlévárně, čištění a stavění kokil a licích souprav
Požadujeme: vzdělání min. nižší střední odborné nebo vyšší
Nabízíme: finanční ohodnocení od 25.000,- Kč/měs., příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/měs., + ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Montér/ka potrubář/ka specialista/tka ZamK Místo výkonu práce: Celá ČR; Sídlo firmy: Ruská 1162/60, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu se dostavte osobně po předchozí tel. domluvě na adresu Ruská 1162/60, Ostrava - Vítkovice nebo pište na e-mail. Jedná se o specializované práce ...
Hutní montáže, a.s. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

PROCESNÍ INŽENÝR Máte zkušenosti s působením v hutní společnosti a domluvíte se anglicky? Rádi byste působili ve stabilní společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Pak neváhejte a přihlaste na pozici: "PROCESNÍ INŽENÝR"
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

PROCESNÍ INŽENÝR Máte praxi na obdobné pozici v hutní společnosti a komunikace v angličtině Vám nečiní problémy? Pokud byste rádi rozšířili své zkušenosti ve stabilní společnosti, neváhejte a přihlaste se na pozici: "PROCESNÍ INŽENÝR"
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit