OBCHODNÍ MANAŽER/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok a po uplynutí, možná doba neurčitá; nástup je možný ihned
- Náplň práce: kompletní řešení obchodních případů, posouzení jejich vhodnosti a úplnosti; stanovení cenového a termínového návrhu; komunikace se zákazníkem; vyhledávání nových obchodních příležitostí; strategický marketing
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru; praxe 3 - 5 let v oboru na obdobné pracovní pozici; dobrou znalost AJ - mluvená i písemná forma; schopnost samostatné obchodní činnosti; rozhodnost, samostatnost, komunikativnost; řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v širším centru Hradce Králové; možnost osobního růstu a vzdělávání; podnikové stravování - včetně příspěvku; příspěvek na penzijní připojištění; 5 týdnů dovolené
Volné místo obchodní manažer/-ka pro lokalitu Hradec Králové.