VEDOUCÍ SMĚNY (SHIFT LEADER)

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SMĚNY (SHIFT LEADER) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou; nástup možný ihned; jedná se o práci v třísměnném provozu
- Náplň práce: podílet se na příjmu zboží, objednávat ho a zajišťovat jeho vystavení a doplněnost; kontrolovat stav zásob a záručních lhůt; organizovat a zadávat práci zaměstnancům na oddělení a zajišťovat zaučení nových kolegů a jejich adaptaci na oddělené; aktivně komunikovat se zákazníky; spolupracovat s dodavateli, nákupním oddělením centrály a ostatními odděleními obchodu; podílet se na prodeji a zlepšování stavu oddělení; pomáhat organizovat a realizovat inventury; cílem je kompletně zabezpečit chod svěřeného oddělení v nepřítomnosti vedoucího oddělení
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání
- Nabízíme: pravidelný měsíční příjem (výplata začátkem měsíce); smlouva na dobu neurčitou od počátku; zázemí nadnárodní společnosti; kvalitní zaškolení a možnost profesního růstu; dotovanou stravu v místě pracoviště; nákupní karty pro zaměstnance (až 5 ks); čerpání zam. benefitů formou kafeterie (volný čas, penzijní připojištění); měsíční odměny; slevu na pohonné hmoty; zvýhodněné volání
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte na email: ahr07@makro.cz nebo v době od 08.00 - 16.00 h. na tel. 603 850 171 (pí. Smítková)
Volné místo vedoucí směny (shift leader) pro lokalitu Hradec Králové.