ELEKTRIKÁŘ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: tel: 603 198 008, email: HR @imperial-group.cz

Imperial Karlovy Vary a. s., české lázně, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň:
- aktivně se podílí na prevenci možných poruch,
- zjišťuje a odstraňuje závad ve všech provozech,
- provádí kontrolu a běžnou údržbu obsluhovaných strojů a zařízení a vede předepsané provozní záznamy
- provádí kontrolu, obsluhu a běžnou údržbu strojních a rozvodových soustav krytého bazénu s ohřívanou vodou, lázeňských zařízení, čerpacích, filtračních, výměníkových stanic, vede potřebnou dokumentaci
- drží pohotovost a víkendové služby

Požadujeme:
- vyučení v oboru, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme:
- mzda dohodou
- placené zdravotní volno
- možnost ubytování
- zaměstnanecké benefity
- personální obědy za 15,- Kč
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- pracovní doba 6:30 - 15:00 + pohotovostní služby

Kontakt: telefonicky 603198008, e-mailem hr@imperial-group.cz

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci
Volné místo elektrikář pro lokalitu Karlovy Vary.