VÝVOJÁŘI FIRMWARE A HARDWARE

  • Prostějov

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘI FIRMWARE A HARDWARE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail petruzela@cutter.cz. Více informací na tel. čísle 721 823 845. Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru elektro nebo informatika
- flexibilita a ochota učit se nové věci
- schopnost samostatné práce, aktivní přístup k řešení problému
- zkušenosti s programovaním v jazyce C
- základní znalost elektrotechnických součástek
- komunikativnost, preciznost, trpělivost, smysl pro detail
Výhodou je:
- praxe na pozici vyvojáře nebo testera
- znalost nástrojů Eclipse, MS Visual Studio, Atmel Studio, MPLAB, SVN, Eagle
- zkušenost s programováním jednochipů
- znalost SQL, Java, XML
- znalost kancelářského balíku OpenOffice
Pracovní náplň:
- vývoj a verifikace firmware pro měřící a komunikační jednotky na chipech ARM, AVR, PIC
- měření elektrotechnických a rádiových parametrů pomocí standardních měřících přístrojů ( multimetry, osciloskopy, spektrální analyzátory)
- programování v jazyce C, okrajově C#
- tvorba interní dokumentace a uživatelských manuálů
- testování výsledných produktů
Nabízíme:
- práci na zajímavých projektech
- setkaní s novými technologiemi
- možnost profesionálního a kariérního růstu
- časovou flexibilitu
- místo výkonu pracovní činnosti Prostějov
- PD: Po-Pá 8:00-16:30 hod.
Volné místo vývojáři firmware a hardware pro lokalitu Prostějov.