strojník traťových strojů

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( strojník traťových strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro zajištění údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme strojvedoucího speciálních hnacích vozidel pro obsluhu MUV, SVP případně ASP.

Základní kvalifikační požadavky:
- zdravotní, psychickou a odbornou způsobilost dle Zákona o drahách a vyhlášek č. 16/2012 Sb. a č. 101/1995 Sb.
- platná licence strojvedoucího - předchozí praxe podmínkou
- možnost doplnění potřebné kvalifikace o osvědčení pro danou dráhu a typ stroje
- orientace v technické dokumentaci a technické myšlení
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, cílevědomost
- bezúhonnost;
- ukončené střední vzdělání s výučním listem strojního, elektrotechnického, stavebního nebo dopravního zaměření.
- ŘP skupiny B

Náplň práce
- obsluha a údržba vozidel pro zajištění údržby dráhy MUV 69, SVP 74 případně ASP Beaver 79-800W
- zajištění oprav a údržby tratí Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň (obsluha hydraulické ruky, strojní sečení svahů, stavební a zemní práce na trati…)
- odpovědnost za řízení dopravy a vedení dopravní dokumentace vozidel

Pracovní podmínky:
- možnost náborového příspěvku ve výši 50.000 Kč
- mzda po zapracování až 200 Kč/hod
- výkon práce v Jindřichově Hradci a na tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň
- hlavní pracovní poměr, pracovní doba 40 h týdně, jednosměnný provoz
- příspěvek na stravné, prémie
- dovolená 5 týdnů
- pevný výplatní termín
- nástup možný ihned

Kontakt:
Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:
vruzicka@uzkokolejky.cz, kariera@jhmd.cz
Volné místo strojník traťových strojů pro lokalitu Jindřichův Hradec.