PEČOVATEL/-KA, PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE)

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PEČOVATEL/-KA, PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; nástup možný ihned; pracovní doba pondělí - pátek od 7:00 do 15:30 hod. + nárazově placené odpolední a víkendové služby (cca 1x za 14 dní, různé dle potřeb uživatelů služby)
- Náplň práce: jedná se o přímou obslužnou péči v domácnostech klientů
- Požadujeme: min. vyučení, ŘP sk. B - aktivní řidič, sanitární kurz nebo kurz pracovníka v sociálních službách vítán, praxe v oboru 1 rok
- Nabízíme: příspěvek na stravování, odměny, 5 týdnů dovolené
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: dana.hynkova@csps-hk.cz
Volné místo pečovatel/-ka, pracovník/-ice v sociálních službách (přímá obslužná péče) pro lokalitu Hradec Králové.