Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

elektrikář

Pracovní místo ( elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Montážní práce na dílně, služební cesty spojené s instalací výrobku u zákazníka.
Možno absolvent. Možnost dalšího vzdělávání.
Požadujeme ŘP sk. B - aktivní řidič, spolehlivost, flexibilita, loajálnost k firmě, nekonfliktnost.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Elektrikář POŽADAVKY: praxe v oboru, řidičské oprávnění typu B, ochota pracovat NABÍZÍME: možnost dopravy do zaměstnání služebním vozidlem KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo elektrikář pro lokalitu Svojanov.
ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o. Svojanov, Inzerováno dnes

Provozní elektrikář NÁPLŇ PRÁCE: el. opravy strojů a zařízení na provoze výroby (soustruhy, frézky, CNC stroje, el. údržbářské práce) POŽADAVKY: platné osvědčení vyhl. 50/78 Sb. min. §6, znalost výkresové dokumentace, zkušenosti s údržbou strojů, ochotu pracovat v ...
Poličské strojírny a.s. Polička, Inzerováno dnes

Směnový elektrikář pro závod Jevíčko NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba elektrických prvků, vedení záznamů o závadách a nedostatcích a jejich aktivní odstraňování, podpora provozu a řešení vzniklých problémů, účast na instalaci nových technologií POŽADAVKY: vyučení/SŠ vzdělání elektrikář, ...
REHAU Automotive, s.r.o. Jevíčko, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit