PRACOVNÍK VE VĚDĚ A VÝZKUMU - MODERNÍ OBRÁBĚCÍ PROCESY

  • Turnov

Pracovní místo ( PRACOVNÍK VE VĚDĚ A VÝZKUMU - MODERNÍ OBRÁBĚCÍ PROCESY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ústav fyziky plazmatu AVČR, přijme pro své pracoviště Výzkumné centrum TOPTEC se sídlem
v Turnově, pracovníka na pozici junior / senior výzkumníka. Náplní práce na této pozici je výzkum
obrábění Iontovým milingem s CNC řízením procesu.

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání technického směru (elektrotechnika, fyzika, nebo strojní se zaměřením na
automatizaci), základní znalost AJ, dovednosti v oblasti elektroniky výhodou.
Probíhající Ph.D. studium nebo dokončené Ph.D. v oboru výhodou.
Zkušenost s vědeckou prací výhodou.
Schopnost samostatné vývojové práce a aktivního řešení výzkumných úkolů je podmínkou.

Nabízíme:

Velmi dobré platové ohodnocení.
Zajímavá práce, spolupráce s mezinárodními týmy a účast v prestižních mezinárodních projektech.
Možnost zapojení do projektů Evropské kosmické agentury.
Přátelský kolektiv a možnost trvalého osobního rozvoje.
5 týdnů dovolené a sick days.
Stravenky.

kontakt: osobně - Regionální centrum optických a optoelektronických systémů TOPTEC, Sobotecká 1660, 511 01 Turnov
e-mailem
telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 14.00 hod.,
Volné místo pracovník ve vědě a výzkumu - moderní obráběcí procesy pro lokalitu Turnov.