KM konsult s.r.o.

Brusič kovů - Broušení na plocho i na kulato

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: broušení na plocho i na kulato, práce s výkresovou dokumentací, práce s měřidly
- Požadavky: Vyučení v technickém oboru, výhodou praxe na strojích BRH320, centrles, brusce na kulato, BV7, znalost čtení technické dokumentace, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost
- Nabízíme: mzda dle praxe a dovedností, 2 směnný provoz, možnost profesního růstu
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Volné místo brusič kovů - broušení na plocho i na kulato pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič kovů - Broušení na plocho i na kulato

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KM konsult s.r.o.
Ulice: Hulínská 1799
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Večerka
E-mail: Ing. Zdeněk Večerka
Telefon: +420 777 776 355

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KM konsult s.r.o.