Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

montéři plastových oken, dveří a doplňkového sortimentu

Pracovní místo ( montéři plastových oken, dveří a doplňkového sortimentu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Firma Svět oken s.r.o. hledá mont.pracovníky z Českých Budějovic a okolí na montáž plast.oken, dveří a ostatního doplňkového sortimentu.
Požadavky: samostatnost, pečlivost, odpovědnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonost, vysoké pracovní nasazení, praxe vítána, řidičský průkaz sk. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Recepční v hotelu Volné místo pro recepční v hotelu lokalitu Srní.
HOTELY SRNÍ, a.s. Srní, Inzerováno včera

Nástrojař v Plzni Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici nástrojaře. Co Vás čeká?
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

Account Manager - SW+B2B obchod Máte úspěšnou obchodní praxi v rozvoji nových trhů, oslovování zákazníků (výrobních i nerobních společností)? Máte zájem obchodně reprezentovat aplikaci usnadňující mezifiremní spolupráci? Nebojíte se prezentovat výhody sofistikovaného SW řešení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit