koordinátor podpory

  • Sokolov

Pracovní místo ( koordinátor podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sokolov, Jednoty 654

Hledáme nového kolegu na pozici Case manager - koordinátor podpory lidem se zdravotním postižením.

Náplní práce je plánování a realizace podpory lidem ve vlastních/pronajatých bytech, individuální práce s nimi, aktivity vedoucí k zapojení do života v místě bydliště, koordinace asistentské podpory.

Nabízíme:
- podporu zkušeného týmu
- dobré pracovní zázemí
- metodické vedení, vzdělávání
- zajímavou a různorodou práci

Požadujeme:
Dobré komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s vedením lidí, trpělivost a kreativitu, schopnost pracovat v týmu a zároveň samostatnost, ochotu pracovat v terénu. Zkušenost s podporou lidí s postižením a odolnost vůči stresu je výhodou.

Způsob kontaltu uchazečů: e-mailem (sarka.parikova@rytmus.org)
Volné místo koordinátor podpory pro lokalitu Sokolov.