SAPRIL People s.r.o.

EXPEDIENT

Odeslat

Pracovní náplň
EXPEDIENT
NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení evidence skladového hospodářství, tvorba DL, řízení pracovního teamu skladníků, aj.
POŽADAVKY
- uživatelská znalost PC - Microsoft Office
- výhodou znalost systému SAP
- nutná odolnost vůči stresu
- praxe na obdobné pozici výhodou
- základy AJ/NJ
- organizační schopnosti
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie
HLÁSIT SE: Rysová Hana, e-mail: hana.rysova@sapril.cz, nebo osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod.
Volné místo expedient pro lokalitu Litvínov.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - jiné - znalost SAP výhodou
Angličtina Pasivní - základy, Němčina Pasivní - základy

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: EXPEDIENT

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: SAPRIL People s.r.o.
Ulice: Nádražní 557
Město: Litvínov
PSČ: 436 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Rysová
E-mail: Hana Rysová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SAPRIL People s.r.o.