Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě

  • Jeseník

Pracovní místo ( Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 4.1.2019 !!!
První kontakt osobní!!!

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skup. B
- Reprezentativní projev, samostatnost, nekonfliktnost, všeobecný přehled, flexibilita

Náplň práce: správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém klienském obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv

Místo výkonu práce: ČSOB Pojišťovna, a. s., nám. Svobody č.p. 829/17, Jeseník

Nabízíme: finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora při zácviku (adaptační proces), odborná podpora (školení), technická podpora, benefity, odměny, flexibilní prac. doba, práce u klientů, vhodné i pro absolventy.

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na provozovně zaměstnavatele
- zasláním písemné nabídky a životopisu (CV) na e-mail: ondrej.musil@obchod.csobpoj.cz
- telefonicky 774 995 600
Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě pro lokalitu Jeseník.