SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Designér/ka - bytový architekt/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: 28. října č.p. 2592/153, Moravská Ostrava
Životopisy zasílat na e-mail: info@snabytek.com, předmět DESIGNER, současně přiložte vaši fotografii a portfolio vaší práce.Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa.

Zakázkový výrobce DESIGNOVÝCH interiérů hledá do svého týmu designéra - architekta. Rozšiřujeme tým lidí a hledáme zkušeného kolegu s velkou motivací a svěžími nápady, který hledá seberealizaci a motivaci v práci. Zabýváme se špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací. Nabízíme velmi kreativní práci s velmi nadstandardním výdělkem s vysokou motivací. Pokud umíte kreslit v 3D ihned nás kontaktujte.

Náplň práce a požadavky:
-návrhy interiérů domů, bytů, komerční interiéry
-vedení jednání se zákazníky
-zodpovědnost za přípravu nabídek
-poskytování poradenství
-poprodejní zákaznický servis
-schopnost rozvrhnout si a organizovat práci
-výborné komunikační schopnosti vy vs. klient
-znalost prodeje výhodou
-kreativní myšlení, zájem o nábytek , interiérový design
-hledáme kolegy, kteří se budou těšit na své zákazníky, kteří svou práci milují a berou jí jako zábavu
-schopnost sebevzdělávání
-znalost SOFTWARE- 3DS MAX nebo ARCHICAD 3D!! či jím podobný

Co nabízíme:
-zázemí silné společnosti se sítí více poboček a širokým zaměřením
-možnost osobního růstu - každému schopnému kolegovi jsou dveře otevřené na svůj osobní růst a dosahování nových cílů
-vzdělávací program ke zvýšení odborných i obchodních dovedností
-zajímavou a samostatnou pozici

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Designér/ka - bytový architekt/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ulice: 28. října 2592
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jan Miketa
E-mail: Bc. Jan Miketa
Telefon: +420 773 452 282

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SNABYTEK COMPANY s.r.o.