Zástupce/zástupkyně šéfkuchaře

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Zástupce/zástupkyně šéfkuchaře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba formou turnusových služeb krátký x dlouhý týden v rozmezí od 6:00-21:00hod. Požadujeme: vyučení v oboru, praxi na pozici kuchaře min. 2 roky, zájem o obor, spolehlivost, příjemné vystupování, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, organizační schopnosti. Praxe ve vedoucí pozici výhodou. Základní znalost německého a ruského jazyka. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou, motivační odměny, zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli a ve svátek, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění aj. Pomůžeme zajistit ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny od 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese provozovny Hotel Monty Po-Pá od 10:00-13:00hod.
Volné místo zástupce/zástupkyně šéfkuchaře pro lokalitu Mariánské Lázně.