GALA HOTELS, s.r.o.

Zástupce/zástupkyně šéfkuchaře

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba formou turnusových služeb krátký x dlouhý týden v rozmezí od 6:00-21:00hod. Požadujeme: vyučení v oboru, praxi na pozici kuchaře min. 2 roky, zájem o obor, spolehlivost, příjemné vystupování, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, organizační schopnosti. Praxe ve vedoucí pozici výhodou. Základní znalost německého a ruského jazyka. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou, motivační odměny, zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli a ve svátek, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění aj. Pomůžeme zajistit ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny od 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese provozovny Hotel Monty Po-Pá od 10:00-13:00hod.
Volné místo zástupce/zástupkyně šéfkuchaře pro lokalitu Mariánské Lázně.

Požadavky
Němčina Pasivní, Ruština Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zástupce/zástupkyně šéfkuchaře

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: GALA HOTELS, s.r.o.
Ulice: Příkrá 218
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Rychnavská
E-mail: Mgr. Lenka Rychnavská
Telefon: +420 724 015 492

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GALA HOTELS, s.r.o.