DENNÍ RECEPČNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( DENNÍ RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem: career@carlsbadschool.cz
Pracovní doba: 7 - 19 hod - krátký/dlouhý týden

Máte výborné komunikační a organizační schopnosti? Baví Vás řešit problémy a analytické úkoly? Vyhledáváte multikulturní prostředí?

Carlsbad International School, mezinárodní privátní škola v Karlových Varech, hledá nového člena týmu na pozici denní recepční.

Vaše denní práce bude zahrnovat:
oVedení denní recepce školy a s tím spojené úkoly
oPodporu provozu školy
oKomunikaci, uvnitř i vně společnosti

Kvalifikace:
o Min. SŠ s maturitní zkouškou
o Zkušenosti na pozici recepční velkou výhodou
o Pokročilá znalost MS Office
o Excelentní znalost českého jazyka a anglického jazyka (znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni je nezbytným předpokladem pro možnost vykonávat tuto pozici!)
o Schopnost pracovat jak samostatně, tak i v rámci týmu
o Excelentní time management, schopnost pracovat na více úkolech najednou

Nabízíme osobní rozvoj, velmi příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, i možnost prodloužení pracovní smlouvy.

Máte-li zájem pracovat v multikulturním prostředí unikátním v tomto regionu, zašlete nám, prosím, Váš životopis spolu s motivačním dopisem v anglickém jazyce na career@carlsbadschool.cz
Volné místo denní recepční pro lokalitu Karlovy Vary.