ŘIDIČ sk. B s možností rozšíření o sk. C, CE a profesního průkazu - BRNO

  • Brno

Pracovní místo ( ŘIDIČ sk. B s možností rozšíření o sk. C, CE a profesního průkazu - BRNO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Cargo-Hortim, spol. s.r.o. je součástí skupiny Hortim Group, největšího importéra ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. Cargo poskytuje služby v oblasti přepravy zboží, prostřednictvím vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Cargo v současné době posiluje tým a nabízí kandidátům, kteří si chtějí rozšířit řidičské oprávnění, volné místo na pozici:

ŘIDIČ sk. B s možností rozšíření o sk. C, CE, profesní průkaz

Nabízíme….
- MOŽNOST ROZŠÍŘENÍ ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU o sk. C, CE, A TO S FINANČNÍ PODPOROU ZAMĚSTNAVATELE
- budoucí práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci
- velmi zajímavé finanční ohodnocení

Nabízíme práci tomu, kdo:
- má zkušenosti s řízením sk. B a je ochoten si rozšířit o C, CE
- má zkušenosti s řízením dodávky
- je trestně bezúhonný
- má příjemné vystupování a je časově flexibilní

Co budete dělat?
- rozvážet zboží
- zodpovídat za zboží a vozidlo
- dodržovat pracovní rozvrh a určené trasy

Zašlete životopis na email: zamestnani@hortim.cz, v případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 543 522 147.

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
Volné místo řidič sk. b s možností rozšíření o sk. c, ce a profesního průkazu - brno pro lokalitu Brno.