VEDOUCÍ PROVOZNÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PROVOZNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vám můžeme nabídnout?

- zajímavou a různorodou práci
- firemní kulturu, která podporuje Vaše nápady a rozvíjí Váš potenciál
- prostor pro uplatnění týmového ducha
- možnost seberealizace
- širokou škálu firemních benefitů

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- budete vést a řídit několik středisek společnosti SUEZ Využití zdrojů a.s., realizujících aktivity v oblasti svozu, zpracování, recyklace a odstraňování odpadů
- budete mít zodpovědnost za kompletní řízení, organizaci a plánování veškerých provozních činností
- budete řídit lidské zdroje v rámci provozu
- budete v provozních záležitostech jednat se zástupci firemních zákazníků, měst a obcí a se zástupci orgánů veřejné správy

Jaké jsou naše požadavky?

- minimálně SŠ vzdělání
- zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici alespoň 2 roky
- zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
- ŘP sk. B
- základní povědomí o ekonomice provozu
- aktivní přístup
- komunikativnost
- samostatnost
- flexibilita
- základní znalost práce na PC

Další informace o pozici:

Pracovní poměr: práce na HPP, plný úvazek
K dispozici: služební automobil s možností užívání pro soukromé účely, notebook, telefon
Místo pracoviště: Rapotín
Termín nástupu: od června 2017

V případě zájmu o pozici posílejte reakce na emailovou adresu tereza.machotova@suez.com.