Údržbář elektro

  • Jiřice

Pracovní místo ( Údržbář elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: montáž elektrických zařízení, výroba elektrických rozvaděčů, osazování technologických linek senzorovou technikou, opravy linek, případné odstávky, elektromechanické opravy a údtžba, preventivní prohlídky strojů, odstraňování zjištěných závad, evidence provedených prohlídek, oprav a výměn ND v údržbové databázi.

Požadujeme: SŠ, SOU vzdělání v oboru elektro, kvalifikaci pro práci s elektrickými zařízeními dle vyhlášky č.50/1978 Sb., znalost mechaniky, technické povědomí, manuální zručnost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem, jeřábnické a vazačské zkoušky je možné získat s naší podporou.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, odpovídající zaškolení a odborný profesní rozvoj, stravenky, placené volno navíc, firemní akce, mzda dle zkušeností a praxe, absolventy zaškolíme.

Životopis zasílejte na e-mail: personalni@hoeko.cz
Volné místo údržbář elektro pro lokalitu Jiřice.