Vedoucí úředník/ce - vedoucí oddělení obecní živnostenský úřad

  • Cheb

Pracovní místo ( Vedoucí úředník/ce - vedoucí oddělení obecní živnostenský úřad ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: správní obvod s rozšířenou působností Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba pružná: pevná část PO a ST od 7:30-17:00hod, ÚT, ČT a PÁ od 6:30-14:00hod.

Druh práce: vedoucí úředník/ce - vedoucí oddělení obecní živnostenský úřad
Platová třída: 10
Termín nástupu: 3.7.2017 nebo dle dohody

Předpoklady pro vznik pracovního poměru vedoucího úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka,
- splnění předpokladů podle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění (tzv. lustrační zákon)

Minimální požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
- organizační, řídící a komunikační schopnosti,
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění,
- znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění,
- znalost zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání, v platném znění,
- dobrá uživatelská znalost práce s PC,
- řidičské oprávnění skup. B,
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti, pokud tuto zkoušku uchazeč již neabsolvoval.

Výhodou:
- praxe v územní samosprávě nebo ve státní správě výhodou,
- osvědčení o odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti při správě živnostenského podnikání.

Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu,
- pět týdnů dovolené,
- pružná pracovní doba,
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravenky, příspěvek na ošatné, příspěvek na kulturní, společenské akce a zájezdy, příspě