SPRÁVCE IS, PROGRAMÁTOR

  • Mikulov

Pracovní místo ( SPRÁVCE IS, PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

11.9.2017/ Zaměstnavatele kontaktujte emailem: zadrazilova@bprinting.eu
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oboru elektro nebo informatika, VŠ výhodou
- minimální praxe 3 roky v oboru IT
- znalost IS Helios nebo podobného a relačních databází (MS SQL, SQL query)
- znalost některého programovacího jazyka (C, C++, C#, Visual Basic)
- znalost použití komunikačních rozhraní (Ethernet, RS232) výhodou
- znalost průmyslových kamer a skenerů čar. kódů výhodou
- znalost anglického jazyka (pasivně velmi dobře, aktivně alespoň částečně)
- koncepční a analytické myšlení, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
- flexibilita a ochota učit se novým věcem
Vaše práce:
- správa a modifikace databáze firemního IS Helios
- vytipování, objednání, testování a implementace průmyslových kamer a skenerů
- programování jenodušších aplikací a kom. rozhraní k průmyslovým kamerám a tiskárnám
- analýza požadavků zákazníka
- podílení se na projektu, dohled nad konkrétní oblastí
- dodržení stanovených termínů
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- práce na zajímavých projektech
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- finanční ohodnocení dohodou, dle schopností a délky praxe
Volné místo správce is, programátor pro lokalitu Mikulov.

Vložit inzerát