Pracovník výroby - obsluha strojů

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pracovník výroby - obsluha strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tovární 1932/30, 400 01 Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení v oboru strojař podmínkou, praxe ve výrobní spol. min. 1 rok, řidičský průkaz na VZV výhodou, fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost.
Náplň práce: obsluha a seřizování strojů, drobné opravy, orientace v materiálech a výrobcích, udržování čistoty na pracovišti.
Nabízíme: práci ve stabilní firmě na hlavní pracovní poměr, nástupní plat 17 000,-Kč., příspěvek na stravování (stravenky), 13. plat.
Kontakt : telefonicky nebo na e-mail.
Volné místo pracovník výroby - obsluha strojů pro lokalitu Ústí nad Labem.