Kooperativa pojišťovna , a.s., Vienna Insurance Group manažer skupiny

manažer skupiny

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Osvoboditelů 420
Schopnost vést tým obchodníků, praxi v komunikace s klenty, chuť předávat zkušenosti
nabízíme zavedený tým, značné portfolio klientů do péče, zázemí společnosti s největším podílem na trhu, oceňované produkty, lidský přístup, neomezený výdělek, lukrativní podmínky pro nové členy týmu
kontakt:tel.: 733782221, e-mail: ipistorova@koop.cz, osobně na uvedené adrese
Volné místo manažer skupiny pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: manažer skupiny

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Kooperativa pojišťovna , a.s., Vienna Insurance Group
Ulice: Osvoboditelů 420
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Pistorová
E-mail: Iveta Pistorová
Telefon: +420 733 782 221

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group