Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

manažer skupiny

Pracovní místo ( manažer skupiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Osvoboditelů 420
Schopnost vést tým obchodníků, praxi v komunikace s klenty, chuť předávat zkušenosti
nabízíme zavedený tým, značné portfolio klientů do péče, zázemí společnosti s největším podílem na trhu, oceňované produkty, lidský přístup, neomezený výdělek, lukrativní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Daňový konzultant Vyznáte se v oblastí daní a láká Vás nová pracovní výzva? Do daňového oddělení hledáme motivovaného uchazeče na pozici Tax Consultant. Pokud Vás další body zaujaly, neváhejte mi poslat své CV.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

Receivables Manager CZ & SK, 37 - 40 000 Kč Chcete pracovat v mezinárodní firmě, která je světově největším producentem ve svém oboru? Jste komunikativní a samostatný? Máte analytické myšlení, excel pro Vás není problém a anglicky se domluvíte bez problému? Pak hledáme právě ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera

Účetní až 50 000 Kč! Jste účetní se zkušenostmi 1-2 roky z oboru? Rozhlížíte se po změně, chcete pracovat v mladém kolektivu a využít své znalosti angličtiny?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit