Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

manažer skupiny

Pracovní místo ( manažer skupiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Osvoboditelů 420
Schopnost vést tým obchodníků, praxi v komunikace s klenty, chuť předávat zkušenosti
nabízíme zavedený tým, značné portfolio klientů do péče, zázemí společnosti s největším podílem na trhu, oceňované produkty, lidský přístup, neomezený výdělek, lukrativní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

facility manager prvotní kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně : Kostrounová Markéta, tel.: 353105041, e-mail: marketa.kostrounova@lindner-group.com Požadujeme : Znalost v oblasti BOZP a PO a environmentální problematiku vedení Uživatelská znalost práce na PC ...
Lindner Türen - Fassaden s.r.o. Ostrov, Inzerováno včera

pomocný manažer akvizice Upřesňující informace: - ŘP skupiny B Jazykové znalosti: - angličtina, arabština Náplň práce: - získávání klientů na zahraničním trhu Způsob kontaktu: - telefonicky - 602 415 522, Ing. Michal Hloucha Místo výkonu práce: Chodov, Tovární ...
Adekor Art s.r.o. Chodov, Inzerováno včera

Junior Project Manager Stavebně-konzultační společnost zabývající se komplexním projektovým managementem pozemních staveb hledá posilu do týmu na pozici: JUNIOR PROJECT MANAGER.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit