Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

manažer skupiny

Pracovní místo ( manažer skupiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Osvoboditelů 420
Schopnost vést tým obchodníků, praxi v komunikace s klenty, chuť předávat zkušenosti
nabízíme zavedený tým, značné portfolio klientů do péče, zázemí společnosti s největším podílem na trhu, oceňované produkty, lidský přístup, neomezený výdělek, lukrativní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Vrátní MVP: Bratří Venclíků č.p. 1072/6, Černý Most Kontakt: Záluský Radek, tel.: 724 764 272, e-mail: plzen@vkus-bustan.cz Nabízíme: - dobré platové ohodnocení (100 - 110,00 Kč / hod.) - náborový příspěvek 10 000 Kč - výplata mzdy v pevných termínech a ...
VKUS-BUSTAN s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Účetní až 50 000 Kč! Jste účetní se zkušenostmi 1-2 roky z oboru? Rozhlížíte se po změně, chcete pracovat v mladém kolektivu a využít své znalosti angličtiny?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Teamleader call centra místo výkonu práce: Louny, nová pobočka Podbořany Telemarketingová firma specializující se na projekty zvláště v oblasti telekomunikací přijme pracovníka na pozici: Teamleader call centra. Náplň práce: • Řízení call centra • Dohled nad zpracováním ...
CTSCZ spol. s r.o. Podbořany, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit