Vychovatel

Pracovní místo ( Vychovatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
VYCHOVATEL - SŠ, VOŠ pedagogický směr, VŠ bakalářské - pedagogický směr výhodou
Nabízíme: mzdu dle dosažené praxe, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, možnost stravování. Práce na 2 směny - nepravidelně.
Volné místo vychovatel pro lokalitu Malé Svatoňovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatel - ka domova mládeže VYCHOVATEL - KA DOMOVA MLÁDEŽE - požadujeme kvalifikaci dle Zákona o pedagogických pracovnících, plat dle praxe v rozpětí 19850 - 25220 + příplatky za noční, prac. smlouva na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou V případě zájmu ...
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Trutnov, Procházkova 303 Trutnov, Inzerováno před 5 dny

VYCHOVATEL/-KA ŠKOLNÍ DRUŽINY, INTERNÁTU VYCHOVATEL/-KA ŠKOLNÍ DRUŽINY A INTERNÁTU - PP na dobu do 31. 1. 2019, nástup možný ihned - Požadujeme: vzdělání vychovatelského směru (VOŠ/Bc./Mgr.); speciálně pedagogické vzdělání, znalost základů českého znakového jazyka - Pozice je vhodná i pro ...
Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549 Hradec Králové, Inzerováno před 6 dny

VYCHOVATEL/KA V DĚTSKÉM DOMOVĚ Požadujeme: vzdělání vychovatelského zaměření na speciální pedagogiku, podmínkou je doklad o psychické způsobilosti dle zákona o výkonu ústavní výchovy; Nabízíme: příspěvek na stravování, rekreaci; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od ...
Základní škola, Mateřská škola speciální, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Nymburk, Palackého třída 515 Nymburk, Inzerováno déle jak týden