Vychovatel

Pracovní místo ( Vychovatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
VYCHOVATEL - SŠ, VOŠ pedagogický směr, VŠ bakalářské - pedagogický směr výhodou
Nabízíme: mzdu dle dosažené praxe, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, možnost stravování. Práce na 2 směny - nepravidelně.
Volné místo vychovatel pro lokalitu Malé Svatoňovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

VYCHOVATEL Požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, v pedagogickém oboru.Nástup možný ihned po ukončení přijímacího řízení. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:30 hod. Volné místo vychovatel pro lokalitu ...
Vězeňská služba České republiky Jiřice, Inzerováno před 6 dny

Vychovatel VYCHOVATEL - SŠ, VOŠ pedagogický směr, VŠ bakalářské - pedagogický směr výhodou Nabízíme: mzdu dle dosažené praxe, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, možnost stravování. Práce na 2 směny - nepravidelně. Volné místo vychovatel pro ...
Vězeňská služba České republiky Malé Svatoňovice, Inzerováno déle jak týden

Vychovatel - ka VYCHOVATEL - KA - SŠ- obor vychovatelství - pouze kvalifikovaný uchazeč dle zákona o pedagogických pracovnících, trestní bezúhonnost, životopisy zasílejte na uvedený e-mail. Volné místo vychovatel - ka pro lokalitu Trutnov.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243 Trutnov, Inzerováno déle jak týden