KOVOSVIT MAS, a.s.

Mistr slévárenské výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: Organizace a řízení svěřené výrobní dílny na slévárně. Vedení průběhu výroby, plánování zásobování. Pravidelné vyhodnocování výkonů střediska. Požadujeme zkušenosti na podobné pozici, organizační schopnosti. Požadujeme: - SŠ, vyučen v oboru strojní, hutní nebo odpovídající praxe. MS Word, MS Excel. Organizační schopnosti, důslednost, samostatnost, spolehlivost. Podnikové stravování, dovolená navíc. Kontakt mailem, telefonicky, Prac. poměr na dobu určitou, možnost prodloužení.
Volné místo mistr slévárenské výroby pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistr slévárenské výroby

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVOSVIT MAS, a.s.
Ulice: náměstí Tomáše Bati 419
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Hejduková
E-mail: kariera@kovosvit.cz
Telefon: +420 381 632 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOSVIT MAS, a.s.