OMEGA HOSPITALITY S.R.O.

Pomocní kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adrese anilkumar.ak36@gmail.com
Kontaktní osoba: Anil Kumar
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadujeme znalost indické kuchyně, aktivní znalost Hindštiny
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Ubytování
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Praha.

Požadavky
Jiné - Požadujeme znalost indické kuchyně, aktivní znalost Hindštiny
Jiné Aktivní - Hindština - aktivní znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 05. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: OMEGA HOSPITALITY S.R.O.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
E-mail: anilkumar.ak36@gmail.com
Telefon: +420 773 197 878,PO-ČT11-17hod.

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OMEGA HOSPITALITY S.R.O.