Mistři - místo je vytvořeno pro OZP

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Mistři - místo je vytvořeno pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTŘI - místo je vytvořeno pro OZP
POŽADUJEME: Pracovní místo je vhodné pro osobu OZP nebo ZZ. Minimálně SŠ vzdělání. Řidičský průkaz sk B podmínkou (aktivní řidič). Práce na PC podmínkou, uživatelsky MS Office, výhodou znalost programů POHODA, ORION. Schopnost předávat informace (pracovníci, klient, vedení), pro zákaznické chování, organizační schopnosti, stanovování priorit, praktická zručnost, odolnost vůči změnám, empatie.
NÁPLŇ PRÁCE: plánování a organizování zakázek včetně koordinace zaměstnanců a zajištění materiálu. Kontrola a odpovědnost za kvalitu vypracované zakázky, vyúčtování a následná fakturace. Zpracování agendy rozvozu obědů a vedení hotovostní pokladny.
NABÍZÍME: Jedná se o hlavní pracovní poměr. První smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup 1.7.2017 nebo dle dohody.
PRVNÍ KONTAKT: svůj životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem: stancik@diakonievm.cz nebo poštou, do 11.6.2017. Na Vaší žádosti prosím uvádějte název pracovní pozice o kterou se ucházíte. Telefonicky od 9-14 hod. na čísle 732 194 260, osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Bližší informace: www.diakonievm.cz
Volné místo mistři - místo je vytvořeno pro ozp pro lokalitu Valašské Meziříčí.