Vedoucí prodejny svítidel - Brno

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny svítidel - Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Popis pozice
Úkolem vedoucího prodejny je dohlížet na kompletní provoz prodejny a prodej, obrat a rentabilitu obchodu. Stará se o dodržování předepsaných postupů a pravidel pro chod obchodu. Zodpovídá za uzávěrky a inventury zboží, vede a motivuje, pečuje o obchodní, organizační a personální procesy. Zodpovídá za vystavené zboží a zákaznický servis.

Požadujeme:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
aktivní znalost práce na PC
anglický jazyk na komunikační úrovni - výhodou
zkušenosti s vedením menšího kolektivu
komunikativní a organizační schopnosti
aktivní pro-zákaznický přístup
příjemné a reprezentativní vystupování
spolehlivost, samostatnost, důslednost, flexibilitu
Praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:
práci na HPP
odpovídající mzdové ohodnocení 20-25 000 Kč/měs. hrubého
odměny z dosažených výsledků
zaměstnanecké benefity, stravenky
příjemné pracovní prostředí
pracoviště Brno
zaškolení
Volné místo vedoucí prodejny svítidel - brno pro lokalitu Brno.