Specialista/ka zdravotnické techniky

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Specialista/ka zdravotnické techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru biomedicínský inženýr nebo elektrotechnické vzdělání
-praxe v oboru zdravotnické techniky 2 roky
-uživatelská znalost práce na PC ( MS Office )
-organizační schopnosti
-maximální zodpovědnost k vykonávané práci
-snaha na zvyšování odborné kvalifikace v oboru
-samostatnost, pečlivost, flexibilita
-samostatná a silná osobnost, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost, schopnost se samostatně rozhodovat
Nabízíme: stabilní zázemí společnosti
-zajímavou práci v moderním pracovním prostředí s možností seberealizace
-příležitost získat zajímavou pracovní zkušenost v dynamicky se rozvíjející společnosti
-příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
-možnost ubytování pro vzdálené uchazeče
-významná podpora vzdělávání
-zaměstnanecké akce
-sodexo poukázky
-výhodný zaměstnanecký tarif
-5 týdnů dovolené a spoustu dalších výhod…
Vhodné i pro cizince.
Volné místo specialista/ka zdravotnické techniky pro lokalitu Česká Lípa.