OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: prodej@ccinternet.cz

Požadujeme:
Příjemné a profesionální vystupování
Spolehlivost a týmovost
Výborné komunikační schopnosti
Vytrvalost při dosahování cílů / vlastní motivace dotahovat věci do konce
Schopnost vnímat a vyhledávat obchodní příležitosti
Umění plánovat (dlouhodobě/krátkodobě) a stanovovat priority v denních aktivitách, sebekontrola Minimálně SŠ vzdělání
Řidičský průkaz

Náplň práce:
Vyhledávání nových klientů a jednání s firemními i koncovými zákazníky
Vyřizování povolení ke stavbě optické sítě
Jednání s úřady a státními institucemi
Cenové kalkulace
Uzavírání smluv
Správa a rozvoj přidělené databáze partnerů

Nabízíme:
HPP
Nástup možný ihned
Jednosměnný provoz
Přátelské prostředí
Volné místo obchodní zástupce/kyně pro lokalitu Karlovy Vary.